Wycieczka do Szczytna

Wycieczka do Szczytna

9 października 2024 roku uczniowie klasy 3 opieką wychowawczyni Hanny Wiśniewskiej i opiekuna Anny Szydlik udali się na wycieczkę do Szczytna. Pierwszym punktem programu było kino. Dzieci obejrzały piękny film „Akademia magii”. Następnie pojechały do sali zabaw w Fabryce Animacji NOVUM, mogły korzystać z licznych atrakcji m.in. basenu z tysiącem kulek, trampolin, zjeżdżalni, tuneli oraz budować obiekty z dużych klocków. Zadowolone, nieco zmęczone, ale pełne wrażeń dzieci wróciły do szkoły.

Przejdź do następnych lub poprzednich aktualności

Ostatnie aktualności

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny, który od lat pomaga najmłodszym poznawać zasady bezpieczeństwa. W bieżącym roku szkolnym projekt realizowany był w klasach pierwszych i drugich naszej