Walentynki w świetlicy szkolnej

14 lutego obchodzimy święto wszystkich zakochanych czyli walentynki. Jest to czas kiedy możemy okazać innym ludziom jak bardzo są dla nas ważni, naszą wdzięczność, sympatię czy miłość. Wyrazem naszych uczuć poza codziennymi miłymi gestami może być drobny prezent czy urocza kartka zwana walentynką. Wychowankowie świetlicy podczas zajęć
z cyklu „Nie wyrzucaj. Twórz !” również przygotowali okazyjne karteczki.

Ostatnie aktualności

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny, który od lat pomaga najmłodszym poznawać zasady bezpieczeństwa. W bieżącym roku szkolnym projekt realizowany był w klasach pierwszych i drugich naszej