ŚWIATOWY DZIEŃ UBOGICH

ŚWIATOWY DZIEŃ UBOGICH

W tym roku pod hasłem: „Chrystus dla Was stał się ubogim” obchodziliśmy w naszej szkole wyjątkowy dzień. Wyjątkowy, ponieważ od kilku już lat staramy się swoją troską otoczyć chorych, ubogich w szkole i środowisku lokalnym.

Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas i społeczności szkolnej. Pieczenie i rozprowadzanie babeczek zawsze wywołuje radość na ustach wielu ludzi. Cieszą się wszyscy zaangażowani w dzieło pomocy potrzebującym.

Nasze wspólne dzieło zaowocowało. Zebraliśmy fundusze na zakup dwóch paczek dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Prezenty zostaną przekazane w dniu św. Mikołaja. Świętego, który obdarowuje, sprawia niespodzianki, czyni dobro i uszczęśliwia TAK JAK MY!

Opiekun Szkolnego Koła Caritas – Krystyna Wiśniewska

Ostatnie aktualności

EKO PRZYSTAŃ ROWEROWA

16 kwietnia 2025 r. oficjalnie została udostępniona uczniom i pracownikom Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach Eko przystań rowerowa. Zakup i zainstalowanie trzech stojaków