KONKURS „ZAWSZE GOTOWI, ZAWSZE BLISKO – RÓWNIEŻ, BY CHRONIĆ ŚRODOWISKO”

Uczniowie klasy 2 Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach w lutym uczestniczyli w wojewódzkim konkursie plastycznym „Zawsze gotowi, zawsze blisko – również, by chronić środowisko”. Organizatorem konkursu była 4 Warmińsko – Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej w Olsztynie. Ze wszystkich prac wysłanych na konkurs praca Natalii Mrozek zdobyła wyróżnienie. Wręczenie nagród odbyło się 29 maja 2021 r. w Olsztynie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy.
Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu.

Wychowawca klasy II
Hanna Wiśniewska

Ostatnie aktualności

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny, który od lat pomaga najmłodszym poznawać zasady bezpieczeństwa. W bieżącym roku szkolnym projekt realizowany był w klasach pierwszych i drugich naszej