Jesteśmy dumni, Polsko! – 235 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

Jesteśmy dumni, Polsko! – 235 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach pamiętała o 235 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. We czwartek 30 kwietnia wszyscy uczniowie wzięli udział w uroczystym apelu pod hasłem Jesteśmy dumni, Polsko przygotowanym przez uczniów klasy II b i klasy VI. Włączyliśmy się również w lokalne obchody rocznicy. Udział pocztu sztandarowego naszej szkoły w nabożeństwie, a następnie złożenie kwiatów pod Pomnikiem Poległych w Rozogach był dowodem na zaangażowanie naszej placówki w budowanie właściwych postaw patriotycznych i dumy z bycia Polakiem.

Ostatnie aktualności

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny, który od lat pomaga najmłodszym poznawać zasady bezpieczeństwa. W bieżącym roku szkolnym projekt realizowany był w klasach pierwszych i drugich naszej