Dzień Matki 2022 r.

Dzień Matki 2022 r.

30 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, którą przygotowali uczniowie klas I – III wraz z wychowawczyniami. Dzieci zaprezentowały wszystkim mamom program artystyczny,  który zawierał: wiersze i piosenki o tematyce rodzinnej oraz taniec. Następnie złożyły życzenia i wręczyły laurki. Dodatkową niespodzianką były wykonane przez uczniów portrety swoich mam. Po zakończeniu uroczystości, zadaniem wszystkich pań było rozpoznanie swojego portretu. Z relacji mam wiemy, że to było miłe i wzruszające spotkanie.

Ostatnie aktualności

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny, który od lat pomaga najmłodszym poznawać zasady bezpieczeństwa. W bieżącym roku szkolnym projekt realizowany był w klasach pierwszych i drugich naszej