Dzień Kobiet w naszej szkole

Dzień Kobiet w naszej szkole

8 marca 2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla wszystkich Pań życzenia i słodkie upominki. Oprócz tego dziewczęta otrzymały do wykorzystania „Bon na niepytanie” ważny do końca roku szkolnego.

Ostatnie aktualności

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny, który od lat pomaga najmłodszym poznawać zasady bezpieczeństwa. W bieżącym roku szkolnym projekt realizowany był w klasach pierwszych i drugich naszej