DZIEŃ CHŁOPAKA

DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował słodki poczęstunek dla chłopców. Oprócz pięknych życzeń od dziewczyn każdy z nich otrzymał bon na niepytanie. Obchody święta kontynuowane były w klasach. Tego dnia każdy chłopak czuł się wyróżniony. Panowała miła i ciepła atmosfera. Wszystkim chłopakom składamy serdeczne życzenia!
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Eliza Herasimiuk, Aldona Kaczmarczyk

Bon na niepytanie.

Ostatnie aktualności

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny, który od lat pomaga najmłodszym poznawać zasady bezpieczeństwa. W bieżącym roku szkolnym projekt realizowany był w klasach pierwszych i drugich naszej