Zakończenie I. półrocza w karnawałowym nastroju

Zakończenie I. półrocza w karnawałowym nastroju

Po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią Covid 19, uczniowie naszej szkoły znów mogli świętować zakończenie pierwszego półrocza zabawą karnawałową. Uroczystość rozpoczęła się na sali gimnastycznej od krótkiego podsumowania pracy przez Panią Dyrektor oraz przedstawienia wyników konkursu matematycznego klas II i III.

Uroczystość uświetniona została przez występy artystyczne uczniów klas I-III oraz IV, którzy zaprezentowali swój efektowny repertuar wypracowany w czasie zajęć w kołach artystycznych w pierwszym półroczu.

Po zakończeniu prezentacji uczniowskich, Pani Dyrektor ogłosiła wyniki I szkolnego konkursu „WZOROWA KLASA”, którego celem było wyłonienie najlepszej klasy roku szkolnego 2022/2023 w dwóch kategoriach: klas I-III oraz klas IV-VIII w rywalizacji miedzy klasami w różnych dziedzinach życia szkoły.

Za pierwsze półrocze zwycięską klasą w kategorii klas I-III została klasa III, a w kategorii klas IV – VIII – klasa IV. Gratulujemy zwycięzcom.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się do klas, gdzie otrzymali słodkie podarunki, a następnie na huczną dyskotekową zabawę.

Ostatnie aktualności

Laboratoria Przyszłości – Klocki KORBO

W naszej szkole rozpoczynamy przygodę z w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Na zajęciach uczniowie zmierzyli się z budowaniem ruchomych obrazów z kloców Korbo,  które w kreatywny