Zajęcia ICT w kl. IV a


naglowek03

Zajęcia ICT w kl. IV a

W II semestrze roku szkolnego 2017/2018 zajęcia ICT w klasie IVa miały na celu poszerzenie wiedzy i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Wykorzystane zostały w tym celu aplikacje z quizami, krzyżówkami, zgadywankami przyrodniczymi.

 

naglowek03

Zajęcia ICT w kl. IV a

W II semestrze roku szkolnego 2017/2018 zajęcia ICT w klasie IVa miały na celu poszerzenie wiedzy i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Wykorzystane zostały w tym celu aplikacje z quizami, krzyżówkami, zgadywankami przyrodniczymi. Tematyka była bardzo różnorodna- od zdrowego stylu życia, poprzez wodę- jako źródło życia, pogodę, ekologię, czy nasze ulubione zwierzątka. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Współpracowali i rywalizowali ze sobą. Wymieniali się spostrzeżeniami i informacjami. Poznawali lepiej siebie.
Ważnym elementem zajęć ICT było uświadamianie, jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

 IMG 20180522 100523 Kopiowanie

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział