Zajęcia ICT w kl. IV a


naglowek03

Zajęcia ICT w kl. IV a

W II semestrze roku szkolnego 2017/2018 zajęcia ICT w klasie IVa miały na celu poszerzenie wiedzy i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Wykorzystane zostały w tym celu aplikacje z quizami, krzyżówkami, zgadywankami przyrodniczymi.

 

naglowek03

Zajęcia ICT w kl. IV a

W II semestrze roku szkolnego 2017/2018 zajęcia ICT w klasie IVa miały na celu poszerzenie wiedzy i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Wykorzystane zostały w tym celu aplikacje z quizami, krzyżówkami, zgadywankami przyrodniczymi. Tematyka była bardzo różnorodna- od zdrowego stylu życia, poprzez wodę- jako źródło życia, pogodę, ekologię, czy nasze ulubione zwierzątka. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Współpracowali i rywalizowali ze sobą. Wymieniali się spostrzeżeniami i informacjami. Poznawali lepiej siebie.
Ważnym elementem zajęć ICT było uświadamianie, jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

 IMG 20180522 100523 Kopiowanie

Ostatnie aktualności

Klocki Korbo i energia odnawialna

Na zajęciach Laboratoria Przyszłości uczniowie eksperymentując z klockami Korbo poznawali energię wiatru, słońca i wody. Przygotowali wspaniałe projekty, energia odnawialna to nasza przyszłość.

Miasto dla robotów

Korzystając z klocków Korbo uczniowie na zajęciach Laboratoria Przyszłości zbudowali bezpieczne miasto dla robotów. Budynki, pojazdy, mosty, sygnalizacja świetlna, park z drzewami i zwierzętami oraz wiele