Wycieczka klasy VII do Mikołajek


 Wycieczka klasy VII do Mikołajek

klasa7wycieczka002
 
 
22 listopada 2019 roku uczniowie klasy VII uczestniczyli w inspirującym wydarzeniu edukacyjno – zawodoznawczym w Mikołajek. Celem wyjazdu była wizyta w ekskluzywnym Hotelu Mikołajkach w Hotelu Conference & SPA, podczas której uczniowie mieli możliwość zapoznania się z pracą, zawodami i wymaganiami w branży turystyczno – hotelarsko – gastronomicznej.
Organizator wyjazdu – Piotr Radoch
 

 Wycieczka klasy VII do Mikołajek

22 listopada 2019 roku uczniowie klasy VII uczestniczyli w inspirującym wydarzeniu edukacyjno – zawodoznawczym do Mikołajek. Celem wyjazdu była wizyta w ekskluzywnym Hotelu Mikołajki Conference & SPA, podczas której uczniowie mieli możliwość zapoznania się z pracą, zawodami i wymaganiami w branży turystyczno – hotelarsko – gastronomicznej. Kolejnym punktem programu był udział w warsztatach edukacyjnych w czasie Festiwalu Nauki w Stacji Badawczej Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN. Pełni wrażeń, wycieczkę zakończyliśmy w Restauracji „Kuchnie Świata” na wspólnym obiedzie.
Organizator wyjazdu – Piotr Radoch
{gallery}galerie/2019_2020/Klasa7Wycieczka{/gallery}

Ostatnie aktualności

Wizyta w Jednostce Wojskowej w Lipowcu

18 czerwca 2024 r. uczniowie klas siódmej i ósmej wybrali się na wycieczkę do Jednostki Wojskowej w Lipowcu (8 Szczycieński Batalion Radiotechniczny).Uczniowie zwiedzili Salę Pamięci,