WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA 09.04.2020-14.04.2020


WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA 09.04.2020-14.04.2020

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE!

Przed nami wiosenna przerwa świąteczna. Informuję, że 9, 10 i 14 kwietnia 2020 r. szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktycznych i wychowawczych w formie kształcenia na odległość.

W tym tygodniu Minister Edukacji Narodowej  poda nowe wytyczne dotyczące dalszej pracy szkół oraz egzaminu ósmoklasisty. Szczegółowe informacje będą podane po ukazaniu się rozporządzeń na stronie internetowej szkoły.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Zmartwychwstania Pańskiego, które zastają nas w trudnych czasach życzę,  Wam  Drodzy Uczniowie, Rodzice zdrowia, obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt i kolejnych dni powszednich.

Bernadetta Zdunek

Ostatnie aktualności

Klocki Korbo i energia odnawialna

Na zajęciach Laboratoria Przyszłości uczniowie eksperymentując z klockami Korbo poznawali energię wiatru, słońca i wody. Przygotowali wspaniałe projekty, energia odnawialna to nasza przyszłość.

Miasto dla robotów

Korzystając z klocków Korbo uczniowie na zajęciach Laboratoria Przyszłości zbudowali bezpieczne miasto dla robotów. Budynki, pojazdy, mosty, sygnalizacja świetlna, park z drzewami i zwierzętami oraz wiele