UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA i PASOWANIA NA UCZNIA


UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA i PASOWANIA NA UCZNIA

IMG 20201016 10233116 października 2020 r. to ważny dzień dla wszystkich uczniów klasy I. Zgodnie z tradycją naszej szkoły w Dniu Patrona – Jana Pawła II odbyła się uroczystość z okazji Ślubowania i Pasowania na Ucznia. W tym roku w święcie wzięli udział rodzice pierwszaków, nauczyciele, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Caritas. Uczniowie zaprezentowali część artystyczną, a następnie ślubowali na Sztandar Szkoły. Dyrektor, Pani Bernadetta Zdunek, uroczyście pasowała każde dziecko na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach. Dużo pozytywnych emocji wywołał ostatni punkt programu, gdy dzieci otrzymały prezenty ufundowane przez rodziców uczniów klasy I i Radę Rodziców.
 
 
{gallery}galerie/2020_2021/slubowanie{/gallery}

Ostatnie aktualności

Klocki Korbo i energia odnawialna

Na zajęciach Laboratoria Przyszłości uczniowie eksperymentując z klockami Korbo poznawali energię wiatru, słońca i wody. Przygotowali wspaniałe projekty, energia odnawialna to nasza przyszłość.

Miasto dla robotów

Korzystając z klocków Korbo uczniowie na zajęciach Laboratoria Przyszłości zbudowali bezpieczne miasto dla robotów. Budynki, pojazdy, mosty, sygnalizacja świetlna, park z drzewami i zwierzętami oraz wiele