UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA ABSOLWENTÓW SZKOŁY ROK SZKOLNY 2015/2016


UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA ABSOLWENTÓW SZKOŁY
ROK SZKOLNY 2015/2016

W dniu 24 czerwca 2016r. pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach. 24 uczniów klasy VI ukończyło szkołę.

UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA ABSOLWENTÓW SZKOŁY
ROK SZKOLNY 2015/2016

W dniu 24 czerwca 2016r. pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach. 24 uczniów klasy VI ukończyło szkołę.

Mszą świętą rozpoczęliśmy uroczyste zakończenie edukacji uczniów w szkole. Dalsza część obchodów odbyła się na sali gimnastycznej. Na uroczystości obecni byli zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz rodzice naszych absolwentów.
Po przywitaniu gości przez dyrektora szkoły, panią Bernadettę Zdunek nastąpił uroczysty moment przekazania sztandaru szkoły przedstawicielom społeczności klasy V. Zabierając ponownie głos pani dyrektor podsumowała pracę i osiągnięcia absolwentów, a następnie wraz z wychowawcą, zaproszonymi gośćmi i nauczycielami wręczyła nagrody za wysokie wyniki w nauce, najwyższy wynik na sprawdzianie szóstoklasisty, sukcesy w sporcie, działalność na rzecz szkoły oraz listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów.
Po tej części przyszedł czas na występ uczniów klasy VI. Absolwenci mogli powrócić do wspólnie spędzonych chwil i spojrzeć na siebie i szkolną rzeczywistość z przymrużeniem oka. Bardzo miłym akcentem były scenki szkolne oraz utwory muzyczne wykonane w duetach i grupowo przez szóstoklasistów. Kończąc swoje występy absolwenci wręczyli kwiaty gościom, pani dyrektor, nauczycielom, pracownikom szkoły, a rodzicom również własnoręcznie wykonane upominki.
Kolejnym miłym momentem był występ uczniów klasy V, którzy pożegnali swoich starszych kolegów i wręczyli im upominki.
Potem były już tylko ostatnie słowa pożegnania i wyrzucenie biretów w górę.
Po akademii wszyscy jej uczestnicy spotkali się na poczęstunku przygotowanym przez rodziców absolwentów na stołówce szkolnej.

{gallery}galerie/zakonczenieroku{/gallery}

Przejdź do następnych lub poprzednich aktualności

Ostatnie aktualności

Klocki Korbo i energia odnawialna

Na zajęciach Laboratoria Przyszłości uczniowie eksperymentując z klockami Korbo poznawali energię wiatru, słońca i wody. Przygotowali wspaniałe projekty, energia odnawialna to nasza przyszłość.

Miasto dla robotów

Korzystając z klocków Korbo uczniowie na zajęciach Laboratoria Przyszłości zbudowali bezpieczne miasto dla robotów. Budynki, pojazdy, mosty, sygnalizacja świetlna, park z drzewami i zwierzętami oraz wiele