Szkolny konkurs plastyczny dla klas I – III „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”.

22 grudnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla klas I – III na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową”. W konkursie wzięło udział 29 uczniów. Komisja miała bardzo trudne zadanie, bo wszystkie kartki świąteczne były staranne, oryginalne i estetyczne. Dzieci włożyły w ich wykonanie wiele pracy i serca. Świadczą o tym wyniki konkursu: po 3 miejsca pierwsze, drugie i trzecie. Zdecydowano też, że każde dziecko, otrzyma pamiątkowy dyplom za udział w tym konkursie. Dyplomy i nagrody zostały wręczone 20.01.2022 r.

I miejsca:
Lidia Golon klasa II
Pola Kaczmarczyk klasa II
Viktoria Perzanowska klasa III

II miejsca:
Martyna Dąbkowska klasa II
Natalia Mrozek klasa III
Lena Sławska klasa II

III miejsca:
Gabriela Drężek klasa I
Lena Orzołek klasa I
Tymon Ostrowicki klasa I

Wyróżnienia:
Kinga Kowalczyk klasa II
Maja Żabińska klasa II

Dziękuję paniom: Hannie Wiśniewskiej, Grażynie Wiśniewskiej i Agacie Sochalskiej za pomoc w przeprowadzeniu konkursu oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysiłek włożony w wykonanie prac.

Organizator konkursu: Beata Nicewicz

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział