Szkolny konkurs plastyczny dla klas I – III „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”.

22 grudnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla klas I – III na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową”. W konkursie wzięło udział 29 uczniów. Komisja miała bardzo trudne zadanie, bo wszystkie kartki świąteczne były staranne, oryginalne i estetyczne. Dzieci włożyły w ich wykonanie wiele pracy i serca. Świadczą o tym wyniki konkursu: po 3 miejsca pierwsze, drugie i trzecie. Zdecydowano też, że każde dziecko, otrzyma pamiątkowy dyplom za udział w tym konkursie. Dyplomy i nagrody zostały wręczone 20.01.2022 r.

I miejsca:
Lidia Golon klasa II
Pola Kaczmarczyk klasa II
Viktoria Perzanowska klasa III

II miejsca:
Martyna Dąbkowska klasa II
Natalia Mrozek klasa III
Lena Sławska klasa II

III miejsca:
Gabriela Drężek klasa I
Lena Orzołek klasa I
Tymon Ostrowicki klasa I

Wyróżnienia:
Kinga Kowalczyk klasa II
Maja Żabińska klasa II

Dziękuję paniom: Hannie Wiśniewskiej, Grażynie Wiśniewskiej i Agacie Sochalskiej za pomoc w przeprowadzeniu konkursu oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysiłek włożony w wykonanie prac.

Organizator konkursu: Beata Nicewicz

Ostatnie aktualności

Klocki Korbo i energia odnawialna

Na zajęciach Laboratoria Przyszłości uczniowie eksperymentując z klockami Korbo poznawali energię wiatru, słońca i wody. Przygotowali wspaniałe projekty, energia odnawialna to nasza przyszłość.

Miasto dla robotów

Korzystając z klocków Korbo uczniowie na zajęciach Laboratoria Przyszłości zbudowali bezpieczne miasto dla robotów. Budynki, pojazdy, mosty, sygnalizacja świetlna, park z drzewami i zwierzętami oraz wiele