Podziękowania dla SARIA POLSKA SP .Z OO


Podziękowania dla SARIA POLSKA SP .Z OO

Panu Danielowy Hałas Dyrektorowi Oddziału SARVAL w Długim Borku oraz w firmie Saria Polska Sp zoo składamy serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego SP Rozogi. Dzięki finansowemu wsparciu zawodnicy naszego klubu otrzymali nowe stroje sportowe z logo z SARVAL. Sport zwłaszcza dla młodych ludzi, to jedna z dróg do rozwoju i samorealizacji. Jednak aby go uprawiać, potrzebne są finanse. Budżet Klubu najczęściej nie pozwala na wiele. W takich sytuacjach ludzie dobrej woli mogą służyć pomocą.

Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za okazane wsparcie. Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste – dziękujemy zawiera wszystko co chcemy wyrazić.
 Zarząd, zawodnicy UKS SP Rozogi
 

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział