Pochłonięci przez książki – ZACZYTANI


zaczytani

 

 

 

Pochłonięci przez książki – ZACZYTANI

 

Jedną z akcji promujących książkę i czytanie, zorganizowaną w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, jest utrwalanie chwil zanurzenia się w lekturze.

Są książki dające radość, zapomnienie, książki oszałamiające bogactwem i niesamowitością przygód czy opisów. Zagłębiamy się w akcję sami lub w towarzystwie kolegów, koleżanek. Śmiejemy się, przeżywamy chwile grozy, troszczymy o losy bohaterów i razem z nimi wędrujemy w świat wyobraźni.

Książką możemy cieszyć się w zaciszu domowym, w klasie szkolnej, na boisku czy podwórku.

Oto uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach przyłapani na czytaniu – ZACZYTANI.
Zachęcamy do odwiedzenia strony www.zaczytani.org – Witryna należy do fundacji, której misją jest promowanie czytelnictwa i edukacja społeczna. Książkę wykorzystuje do budowania relacji międzyludzkich. Swoimi przedsięwzięciami wspiera między innymi pacjentów szpitali, inspiruje do pomocy.

{gallery}galerie/2020_2021/Zaczytani{/gallery}

Przejdź do następnych lub poprzednich aktualności

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział