Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt 

Zdjęcie KadryW weekend (6/7 lutego 2021r) odbywał się półfinałowy turniej do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej. Reprezentacja województwa dziewcząt (rocznik 2006) odniosła duży sukces zajmując II miejsce i uzyskała po 19 latach awans do turnieju finałowego OOM. W premierze przegrały z reprezentacją  woj. Lubelskiego 17:19 (8:11), ale pokonały Pomorskie 23:18 (16:13) i Podlasie 22:16 (12:9)
W składzie reprezentacji Warmii i Mazur znalazły się dwie zawodniczki z klubu UKS SP Rozogi (Zuzanna Górska, Aleksandra Gibert) uczennice klasy VIII  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach.

 

 

Ostatnie aktualności

Klocki Korbo i energia odnawialna

Na zajęciach Laboratoria Przyszłości uczniowie eksperymentując z klockami Korbo poznawali energię wiatru, słońca i wody. Przygotowali wspaniałe projekty, energia odnawialna to nasza przyszłość.

Miasto dla robotów

Korzystając z klocków Korbo uczniowie na zajęciach Laboratoria Przyszłości zbudowali bezpieczne miasto dla robotów. Budynki, pojazdy, mosty, sygnalizacja świetlna, park z drzewami i zwierzętami oraz wiele