OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA SPOŁECZNA POD HASŁEM: „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!”

W grudniu nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!”, której organizatorem jest Fundacja „Dbam o mój z@sięg” (IdaSwieta.com)

Ideą kampanii jest wspólne kultywowanie jednej z najpiękniejszych tradycji – pisania kartek świątecznych, zwłaszcza teraz – w świecie zdominowanym przez nowe technologie. W ramach kampanii uczniowie otrzymali przygotowane przez Fundację kartki świąteczne, wypełnili je pięknymi życzeniami oraz wysłali nie tylko do bliskich osób, a także tych osamotnionych. Celem kampanii było zwrócenie uwagi na to, jak ważne są relacje międzyludzkie oraz pamięć o najbliższych.

Wspólne wypisywanie kartek sprawiło nam wiele radości. To było ważne dla nas wydarzenie.

Zapraszamy do obejrzenie pełnej relacji. 

Udział w kampanii społecznej: Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj!

Eliza Herasimiuk

Ostatnie aktualności

Klocki Korbo i energia odnawialna

Na zajęciach Laboratoria Przyszłości uczniowie eksperymentując z klockami Korbo poznawali energię wiatru, słońca i wody. Przygotowali wspaniałe projekty, energia odnawialna to nasza przyszłość.

Miasto dla robotów

Korzystając z klocków Korbo uczniowie na zajęciach Laboratoria Przyszłości zbudowali bezpieczne miasto dla robotów. Budynki, pojazdy, mosty, sygnalizacja świetlna, park z drzewami i zwierzętami oraz wiele