Zajecia dodatkowe podstaw ICT – klasa VII


naglowek03

Zajecia dodatkowe podstaw ICT – klasa VII

Zajęcia przebiegały zgodnie z harmonogramem. Założone cele zostały zrealizowane. Uczniowie na zajęciach pracowali aktywie w dobrym tempie dostosowanym do możliwości uczniów.

 

naglowek03

Zajecia dodatkowe podstaw ICT – klasa VII

Zajęcia przebiegały zgodnie z harmonogramem. Założone cele zostały zrealizowane. Uczniowie na zajęciach pracowali aktywie w dobrym tempie dostosowanym do możliwości uczniów. Praca w na platformach edukacyjnych i programach multimedialnych nie stanowiła większych problemów. W czasie zajęć duży nacisk kładziono na uświadomienie o zagrożeniach wynikających z korzystania z Internetu. Uczestnicy uczyli się jak wykorzystać komputer do poszerzania wiedzy, kształtowania i rozwijania własnych zainteresowań. Doskonalili umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie oraz ich selekcjonowania.
Zajęcia prowadziła Kamila Górniak – Stolarczyk.

{gallery}galerie/Rok2018/matematykaICT{/gallery}

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział