LEKTURA W 3D


lektura 3DLektura w 3D

 Lektura w 3D to kolejne działanie podjęte w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa mające na celu zachęcenie uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach do sięgania po książki.

Jego intencją jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci, popularyzacja twórczości poprzez rozwijanie fantazji i wyobraźni, kształtowanie umiejętności przedstawienia w formie plastycznej wrażeń z przeczytanej lektury.
Zainteresowani akcją uczniowie wykonali prace będące ilustracją do przeczytanej opowieści, wykorzystując różne techniki plastyczne. Następnie zdjęcie swojego dzieła przesyłali drogą elektroniczną, a oryginały dostarczą po powrocie do szkoły. Powstanie z nich piękny album.
Nadal czekamy na prace, które zrodzą się w Waszej wyobraźni, kiedy zagoszczą w niej bohaterowie przeczytanych książek.

{gallery}galerie/2020_2021/Lektura3D{/gallery}

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział