Klasa III laureatem konkursu „Oklaski za odblaski”


 Klasa III laureatem konkursu „Oklaski za odblaski”

Oklaski001
 
Uczniowie klasy III mają szczęście w konkursach poetyckich dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po sukcesie w konkursie „Rymowanka – Zachęcanka” organizowanym przez Komendę Główną Policji, teraz cała klasa zajęła II miejsce w konkursie „Oklaski za odblaski” zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Szczytnie i Komendę Powiatową Policji w Szczytnie. Uroczyste wręczenie nagród przez przedstawicieli tych instytucji odbyło się w naszej szkole w dniu 14 stycznia 2020 r. Konkurs promował kampanię „Oklaski za odblaski” oraz ideę używania elementów odblaskowych.
Uczniów do konkursu przygotowała Beata Wolff.
 
 
 

 

Klasa III laureatem konkursu „Oklaski za odblaski”

Oklaski002Uczniowie klasy III mają szczęście w konkursach poetyckich dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po sukcesie w konkursie „Rymowanka – Zachęcanka” organizowanym przez Komendę Główną Policji, teraz cała klasa zajęła II miejsce w konkursie „Oklaski za odblaski” zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Szczytnie i Komendę Powiatową Policji w Szczytnie. Uroczyste wręczenie nagród przez przedstawicieli tych instytucji odbyło się w naszej szkole w dniu 14 stycznia 2020 r. Konkurs promował kampanię „Oklaski za odblaski” oraz ideę używania elementów odblaskowych.
Uczniów do konkursu przygotowała Beata Wolff.
 
 
 
 

Ostatnie aktualności

Klocki Korbo i energia odnawialna

Na zajęciach Laboratoria Przyszłości uczniowie eksperymentując z klockami Korbo poznawali energię wiatru, słońca i wody. Przygotowali wspaniałe projekty, energia odnawialna to nasza przyszłość.

Miasto dla robotów

Korzystając z klocków Korbo uczniowie na zajęciach Laboratoria Przyszłości zbudowali bezpieczne miasto dla robotów. Budynki, pojazdy, mosty, sygnalizacja świetlna, park z drzewami i zwierzętami oraz wiele