Klasa III laureatem konkursu „Oklaski za odblaski”


 Klasa III laureatem konkursu „Oklaski za odblaski”

Oklaski001
 
Uczniowie klasy III mają szczęście w konkursach poetyckich dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po sukcesie w konkursie „Rymowanka – Zachęcanka” organizowanym przez Komendę Główną Policji, teraz cała klasa zajęła II miejsce w konkursie „Oklaski za odblaski” zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Szczytnie i Komendę Powiatową Policji w Szczytnie. Uroczyste wręczenie nagród przez przedstawicieli tych instytucji odbyło się w naszej szkole w dniu 14 stycznia 2020 r. Konkurs promował kampanię „Oklaski za odblaski” oraz ideę używania elementów odblaskowych.
Uczniów do konkursu przygotowała Beata Wolff.
 
 
 

 

Klasa III laureatem konkursu „Oklaski za odblaski”

Oklaski002Uczniowie klasy III mają szczęście w konkursach poetyckich dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po sukcesie w konkursie „Rymowanka – Zachęcanka” organizowanym przez Komendę Główną Policji, teraz cała klasa zajęła II miejsce w konkursie „Oklaski za odblaski” zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Szczytnie i Komendę Powiatową Policji w Szczytnie. Uroczyste wręczenie nagród przez przedstawicieli tych instytucji odbyło się w naszej szkole w dniu 14 stycznia 2020 r. Konkurs promował kampanię „Oklaski za odblaski” oraz ideę używania elementów odblaskowych.
Uczniów do konkursu przygotowała Beata Wolff.
 
 
 
 

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział