„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego …” – Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023

„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego …” – Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023

W dniu 23 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Uroczystość obfitowała w wiele wyniosłych chwil. Uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody za swoje osiągnięcia. Wszyscy uczniowie szkoły za trud, zaangażowanie i pracę w roku szkolnym 2022/2023 otrzymali medale. Nagrody sfinansowała Rada Rodziców.

Pani Dyrektor ogłosiła wyniki konkursu na Wzorową Klasę w dwóch kategoriach: I-III, IV-VIII. Wzorową Klasą roku 2022/2023 w kategorii klas młodszych została klasa III, a w kategorii klas starszych – klasa IV. Wszyscy uczniowie Wzorowych Klas otrzymali zasłużone medale.

Najlepiej całą uroczystość odzwierciedli galeria zdjęć. Zapraszamy do oglądania.

Dyrektor Szkoły pogratulowała wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom rozwoju, jaki dokonał się w uczniach, w dobiegającym końca roku szkolnym. Życzyła radosnych, bezpiecznych i dobrych wakacji.

Ostatnie aktualności

Laboratoria Przyszłości – Klocki KORBO

W naszej szkole rozpoczynamy przygodę z w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Na zajęciach uczniowie zmierzyli się z budowaniem ruchomych obrazów z kloców Korbo,  które w kreatywny