Interaktywny angielski – klasy IV-VII


naglowek03

Interaktywny angielski – klasy IV-VII

Podczas zajęć uczniowie poszerzali zakres słownictwa i podnosili swoje umiejętności komunikacyjne poprzez gry i zabawy językowe z wykorzystaniem gier karcianych, ćwiczeń interaktywnych online i serwisów edukacyjnych, takich jak Duolingo i Quizlet.

 

naglowek03

Interaktywny angielski – klasy IV-VII

Podczas zajęć uczniowie poszerzali zakres słownictwa i podnosili swoje umiejętności komunikacyjne poprzez gry i zabawy językowe z wykorzystaniem gier karcianych, ćwiczeń interaktywnych online i serwisów edukacyjnych, takich jak Duolingo i Quizlet. Z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem uczniowie podeszli do pracy nad wystawieniem scenki tematycznej z okazji Dnia Matki. Letnia pogoda umożliwiła również uczniom poznanie kilku gier językowych na świeżym powietrzu.

 20180404 135017

Ostatnie aktualności

Klocki Korbo i energia odnawialna

Na zajęciach Laboratoria Przyszłości uczniowie eksperymentując z klockami Korbo poznawali energię wiatru, słońca i wody. Przygotowali wspaniałe projekty, energia odnawialna to nasza przyszłość.

Miasto dla robotów

Korzystając z klocków Korbo uczniowie na zajęciach Laboratoria Przyszłości zbudowali bezpieczne miasto dla robotów. Budynki, pojazdy, mosty, sygnalizacja świetlna, park z drzewami i zwierzętami oraz wiele