Interaktywny angielski – klasy IV-VII


naglowek03

Interaktywny angielski – klasy IV-VII

Podczas zajęć uczniowie poszerzali zakres słownictwa i podnosili swoje umiejętności komunikacyjne poprzez gry i zabawy językowe z wykorzystaniem gier karcianych, ćwiczeń interaktywnych online i serwisów edukacyjnych, takich jak Duolingo i Quizlet.

 

naglowek03

Interaktywny angielski – klasy IV-VII

Podczas zajęć uczniowie poszerzali zakres słownictwa i podnosili swoje umiejętności komunikacyjne poprzez gry i zabawy językowe z wykorzystaniem gier karcianych, ćwiczeń interaktywnych online i serwisów edukacyjnych, takich jak Duolingo i Quizlet. Z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem uczniowie podeszli do pracy nad wystawieniem scenki tematycznej z okazji Dnia Matki. Letnia pogoda umożliwiła również uczniom poznanie kilku gier językowych na świeżym powietrzu.

 20180404 135017

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział