Interaktywny angielski – klasy I-III


naglowek03

Interaktywny angielski – klasy I-III

Podczas zajęć uczniowie poszerzali zakres słownictwa poprzez gry i zabawy językowe z wykorzystaniem maty edukacyjnej, gier karcianych, puzzli, piosenek i ćwiczeń interaktywnych online. 

naglowek03

Interaktywny angielski – klasy I-III

Podczas zajęć uczniowie poszerzali zakres słownictwa poprzez gry i zabawy językowe z wykorzystaniem maty edukacyjnej, gier karcianych, puzzli, piosenek i ćwiczeń interaktywnych online. Z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem uczniowie podchodzili również do lekcji z wykorzystaniem platform edukacyjnych quizlet.com, quizlet.live i didakta.pl. Zajęcia dostarczyły również uczniom okazji do podniesienia poziomu umiejętności słuchania i czytania ze zrozumieniem poprzez pracę z książką “Room on the broom” i jej ekranizacją.

20180327 130633

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział