logosprozogi02

 

 

bipLogo


 

unnamed

kl 1 mała książka  Kampania społeczna „Mała książka - wielki człowiek” realizowana przez Instytut Książki bardzo dobrze wpisała się w realizowane w szkole działania zawiązane z promocją czytelnictwa w ramach realizacj Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zachęca rodziców, dziadków i opiekunów do tzw. czytania generacyjnego i przypomina o roli książki w życiu dziecka. Organizatorzy kampanii przypominają, iż: Czytanie to wielka przyjemność, ale i nauka wpływająca na rozwój dziecka. Dlatego warto czytać swoim pociechom już od urodzenia.

W piątek 6 listopada 2020 r. nasi pierwszoklasiści zostali zaproszeni do biblioteki szkolnej. Czas miło upłynął na słuchaniu czytanych wierszy, zapoznaniu się z pracą biblioteki, jej zasobami oraz zasadami obowiązującymi w tym miejscu. Każde dziecko otrzymało specjalnie dla niego przygotowaną Wyprawkę Czytelniczą, w której skład wchodzą: książka pt. Pierwsze abecadło, broszura informacyjna dla rodziców i opiekunów Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem oraz kreatywny alfabet.

Zachęcamy rodziców i dzieci do podzielenia się "rodzinnym czytaniem" z innymi. Czekamy na nagrania audio lub wideo, podczas których usłyszymy teksty wypowiadane przez rodziców, dziadków, dzieci. Oczywiście czekamy na prace nie tylko pierwszoklasistów! Cała społeczność naszej szkoły może włączyć się do akcji rodzinnego czytania.

Nagrania proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie kampanii http://wielki-czlowiek.pl/czytaj-dziecku 

Wykaz podręczników

Uwaga!

Wykaz na: rok szkolny 2019/2020

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach
ul. Rynek 13
12-114 Rozogi
telefon: 0-89 7226001
fax: 0-89 7226971
e-mail: sprozogi@wp.pl

Konto bankowe Rady Rodziców:

Kurpiowski Bank Spółdzielczy w Myszyńcu Oddział w Rozogach
ul. Rynek 12; 12-114 Rozogi
nr konta 88 8920 0001 0010 2401 2000 0010

Ochrona danych osobowych

Kauzula informacyjna