Filmowa podróż w czasie uczniów klas szóstych


Filmowa podróż w czasie uczniów klas szóstych

    podrozkl600119 lutego uczniowie klas VI byli w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie na niezwykłym interaktywnym widowisku multimedialnym „Legendy polskie- filmowa podróż w czasie”  w wykonaniu Teatru Show.
    Uczniowie przypomnieli sobie niektóre z legend i podań np. o Piaście, Lechu, Kraku czy też Wandzie. Spotkanie było wyjątkowe, bo widzowie uczestniczyli w przedstawieniu. Wylosowani uczniowie odtwarzali na scenie zachowania postaci związanych z podaniami. To była wspólna praca profesjonalistów i amatorów, której towarzyszyła niezwykle energetyczna i gorąca atmosfera.


Dodatkowym atutem jest materiał filmowy z naszego wspólnego spotkania, przesłany przez Teatr Show. Jest on dostępny pod linkiem, który został rozesłany uczestnikom spektaklu oraz ich rodzicom.

Wychowawcy klas szóstych: Eliza Herasimiuk i Aldona Kaczmarczyk

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział