Eksperymenty matematyczne i przyrodnicze w klasach IV-VII


naglowek03

Eksperymenty matematyczne i przyrodnicze w klasach IV-VII

Zajęcia przebiegały zgodnie z harmonogramem. Założone cele zostały zrealizowane. Uczniowie aktywie brali udział w zajęciach, angażując się realizację zadań. Kształtowali umiejętności prowadzenia dyskusji, precyzyjnego formułowania wniosków, problemów i argumentowania.

naglowek03

Eksperymenty matematyczne i przyrodnicze w klasach IV-VII

Zajęcia przebiegały zgodnie z harmonogramem. Założone cele zostały zrealizowane. Uczniowie aktywie brali udział w zajęciach, angażując się realizację zadań. Kształtowali umiejętności prowadzenia dyskusji, precyzyjnego formułowania wniosków, problemów i argumentowania. Uczyli się właściwego planowania, organizacji i samodzielności pracy oraz odpowiedzialności za jej wyniki, wytrwałości w wysiłku umysłowym, dociekliwości w stawianiu pytań i szukaniu odpowiedzi. Zajęcia prowadziła Kamila Górniak – Stolarczyk.

{gallery}galerie/Rok2018/eksperymentICTKG{/gallery}

Ostatnie aktualności

Let’s play together!

Projekt współpracy międzynarodowej szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, 1st Primary School of Schimatari, Grecja,  Osnovna škola Darda, Chorwacja,  Czas trwania projektu:

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja 2022 r., w 102. rocznicę urodzin Patrona szkoły, odbył się po raz trzeci Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W rywalizacji wzięły udział