Dzień Dziecka


Dzień Dziecka

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” słowa autorstwa Janusza Korczaka powinny stać się myślą przewodnią dla wszystkich nauczycieli, opiekunów, rodziców, dziadków… To właśnie nimi kierowaliśmy się organizując uczniom naszej szkoły Dzień Dziecka. Miał być dla nich wyjątkowy i niezapomniany.

Dzień Dziecka

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” słowa autorstwa Janusza Korczaka powinny stać się myślą przewodnią dla wszystkich nauczycieli, opiekunów, rodziców, dziadków… To właśnie nimi kierowaliśmy się organizując uczniom naszej szkoły Dzień Dziecka. Miał być dla nich wyjątkowy i niezapomniany. Dzień ten rozpoczął się apelem, na którym Pani Dyrektor wręczyła uczniom dyplomy zdobyte podczas ostatnich miesięcy nauki oraz skierowała do nich najserdeczniejsze życzenia.  Tego dnia klasy I-III wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się na wycieczkę do Myszyńca, gdzie przygotowane było dla nich przedstawienie teatralne „Królowa Śniegu”. Następnie udali się na lody oraz spędzili radosny czas na placu zabaw znajdującym się na terenie Zakątka Kurpiowskiego, pod okiem wychowawców. Klasy IV-VI miały możliwość wyjścia do gospodarstwa państwa Winiarków w Rozogach. Tam czekało na nich wiele atrakcji. Zostały oprowadzone po gospodarstwie, brały udział w wielu zabawach integracyjnych, ruchowych i różnych grach.
W ciągu dnia zostali poczęstowani kiełbaskami i podpłomykami z ogniska oraz chłodnym napojem i ciastem drożdżowym.
2 czerwca na uczniów klas I-III czekały dalsze atrakcje. Tym razem to oni mogli odwiedzić gospodarstwo państwa Winiarków. Za co bardzo dziękujemy.
Radość, która im towarzyszyła jest nie do opisania. Małą cząstkę dnia przedstawiają poniższe zdjęcia.

{gallery}galerie/DzienDziecka2016{/gallery}

Ostatnie aktualności

Dzień Rodziny 24.05.2024 r.

„Rodzina nie jest tylko czymś ważnym. Ona jest wszystkim”. – Michael J. Fox Pod takim hasłem odbyła się uroczystość Dnia Rodziny w naszej szkole, w