DZIEŃ DZIECKA – 1 CZERWCA 2021 r.

Dzień 1 czerwca, uczniowie klasy I, spędzili na wycieczce w lesie i w gospodarstwie państwa Kaczmarczyków w Wilamowie. Po przyjeździe na miejsce dzieci piekły kiełbaski na ognisku, bawiły się w gry i zabawy sportowe oraz opowiadały o swoich marzeniach. Mamy – panie Monika Kaczmarczyk, Olga Parzych i Anna Judziak przygotowały też dzieciom słodki poczęstunek i napoje. Później uczniowie wraz z opiekunami spacerowali po pięknym, starym lesie, mogli tam utrwalać nazwy leśnych roślin i zwierząt. Następnie, na zaproszenie pani Moniki, odwiedziliśmy gospodarstwo, gdzie dzieci bawiły się na wspaniale przygotowanym placu zabaw. Miały też okazję głaskać małe pieski i obejrzeć niektóre zwierzęta hodowane w gospodarstwie.

Opiekunami na wycieczce były panie Anita Dąbrowska i Beata Wolff. Organizatorzy wycieczki bardzo dziękują wszystkim rodzicom za sfinansowanie przejazdu autobusem i poczęstunku dla dzieci.

Ostatnie aktualności

Laboratoria Przyszłości – Klocki KORBO

W naszej szkole rozpoczynamy przygodę z w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Na zajęciach uczniowie zmierzyli się z budowaniem ruchomych obrazów z kloców Korbo,  które w kreatywny