Choinka Szkolna 2020


 Choinka Szkolna 2020

choinka013

 

W dniu 20 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach, tuż przed feriami, odbyła się zabawa choinkowa, która poprzedzona była spotkaniem z przedstawicielami Policji oraz barwnymi występami w wykonaniu uczniów klas II a, II b i III.

Nagranie wideo z Choinki Szkolnej

 Choinka Szkolna 2020

W dniu 20 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach, tuż przed feriami, odbyła się zabawa choinkowa, która poprzedzona była spotkaniem z przedstawicielami Policji oraz barwnymi występami w wykonaniu uczniów klas II a, II b i III. Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie przeprowadzili pogadankę z uczniami na temat bezpieczeństwa fizycznego i psychicznego przed zbliżającym się okresie ferii zimowych. Zwrócili szczególną uwagę na bezpieczne zabawy na świeżym powietrzu, widoczność i przestrzeganie przepisów na drogach oraz na cyberprzemoc.

{gallery}galerie/2019_2020/Choinka{/gallery}

 

Ostatnie aktualności

Wizyta w Jednostce Wojskowej w Lipowcu

18 czerwca 2024 r. uczniowie klas siódmej i ósmej wybrali się na wycieczkę do Jednostki Wojskowej w Lipowcu (8 Szczycieński Batalion Radiotechniczny).Uczniowie zwiedzili Salę Pamięci,