28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WOŚP001

 

12 stycznia 2020 roku wielkim sercem okazali się wolontariusze z klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach w składzie: Szydlik Igor, Pszczółkowski Szymon, Gądek Łukasz, Gołyński Jan, Kraśniewska Magdalena, Rolka Aleksandra, Kaczmarczyk Rozalia, Kaczyński Aleksander, Górska Zuzanna, którzy pomagali w organizacji finału WOŚP. 

Dziękuję za zaangażowanie

Koordynator szkolny WOŚP – Piotr Radoch

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2020 roku wielkim sercem okazali się wolontariusze z klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach w składzie: Szydlik Igor, Pszczółkowski Szymon, Gądek Łukasz, Gołyński Jan, Kraśniewska Magdalena, Rolka Aleksandra, Kaczmarczyk Rozalia, Kaczyński Aleksander, Górska Zuzanna, którzy pomagali w organizacji finału WOŚP. Tegoroczna zbiórka przeznaczona jest na zakup najnowocześniejszego sprzętu do ratowania życia i zdrowia dzieci, które potrzebują specjalistycznych operacji. Zbiórce pieniędzy zorganizowanej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Rozogach towarzyszyła licytacja, koncert talentów muzycznych, loteria, kawiarenka oraz kącik dla najmłodszych.

Dziękuję za zaangażowanie

Koordynator szkolny WOŚP – Piotr Radoch

{gallery}galerie/2019_2020/WOSP{/gallery}

 

Ostatnie aktualności

Klocki Korbo i energia odnawialna

Na zajęciach Laboratoria Przyszłości uczniowie eksperymentując z klockami Korbo poznawali energię wiatru, słońca i wody. Przygotowali wspaniałe projekty, energia odnawialna to nasza przyszłość.

Miasto dla robotów

Korzystając z klocków Korbo uczniowie na zajęciach Laboratoria Przyszłości zbudowali bezpieczne miasto dla robotów. Budynki, pojazdy, mosty, sygnalizacja świetlna, park z drzewami i zwierzętami oraz wiele